niedziela, 18 czerwca 2017

Bądź Sobą

Bądź Sobą. 
Sobą przez duże S.
Rób to co kochasz nie zważając na opinie innych.
Spełniaj marzenia.
Baw się.
Sam o sobie decyduj.
Bądź Sobą.
Śmiej się.
Płacz.
Kochaj.
Mów co chcesz.
BĄDŹ SOBĄ.

Zawsze znajdzie się osoba, której nie będziesz pasować. Nie będzie odpowiadał jej twój wygląd, styl, zachowanie czy to co mówisz. Będzie cię otwarcie krytykować lub oczerniać. W takim momencie zadaj sobie pytanie: dlaczego ta osoba ma przejmować władzę nad tobą, twoją wolą, twoim szczęściem czy nad twoim życiem? Czy to spowoduje, że masz nie być szczęśliwy, że porzucisz marzenia?

NIC NIE MUSISZ. WSZYSTKO MOŻESZ.


4 komentarze:

 1. Nie ma sensu starać się zadowolić wszystkich wokół, bo to jest po prostu niemożliwe do zrobienia. Tylko będziemy irytować się, że znów coś komuś nie pasuje, a przecież tyle już w swoim życiu zmieniliśmy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zdjęcia. Uwielbiam nadmorski klimat i metaliczne tatuaże. Co do treści wpisu - zgadzam się w stu procentach. Najważniejsze to być sobą.

  http://nouw.com/roszakmagda

  OdpowiedzUsuń
 3. Super post ! Co za figura :) Wiem z doświadczenia, że nie ma sensu zakładać masek, udawać kogoś innego i żyć na pokaz. Ważne jest aby być przede wszystkim sobą! To przynosi duże zyski na co dzień :) Świetne zdjęcia. Oby tak dalej ! Zapraszam do siebie. https://53kgmniej.wordpress.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny post i zawarta w niej oczywista prawda. W teraźniejszym wieku mało kto potrafi zostać sobą a nie upodabniać się do miliona innych osób tylko dlatego że to jest teraz modne itp. A jaki byłby świat gdyby każdy z nas był taki sam? Na pewno byłby nudny i pozbawiony jakich kolewiek barw.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za skomentowanie!
Każdy komentarz prowadzi do lepszego bloga oraz jest dużą motywacją!

O mnie

19 yo / Bolesławiec / Poland

Jestem tutaj

     INSTAGRAM
   
GOOGLE+
 
FACEBOOK